Reklamy piš pouze sem[@]
Rekord v komentech -> [&]

SB změnilo jsi PŘEZDÍVKU?? Ihned hlaš ->[ZD€]

NESPŘÁTELUJU

...oooO...................
.....(....)...Oooo........
......)../.....(....).........
.....(_/.......)../...........
...............(_/............
...BYLA........JSEM...
..........TUUU.............
................................

POZASTAVENO

Včera naprosto úžasnej den

18. srpna 2008 v 13:00 | Crazy girl |  Nevšední zážitky z všedního života
Včera naprosto úžasnej den↓↓↓

Takže včera jsem byla s taťkou, Gitou (jeho přítelkyní) a Samem (mým nevlastním bráchou) v Bzenci na pouti. První se mě tam vůbec nechtělo, ale nakonci jsem byla moc ráda, že jsem jela taky...
Jakmile jsme dorazili na místo konání pouti, začínalo se mi tam líbit. Všude bylo plno lidí, stánků s různýma věcma a taky plno kolotočů.
Nejprve jsme to všechno prošli nakoupili pár drobností jako oblečení, balonky a jídlo. Pak jsme zastavili u kolotočů. Nejprve mě všichni přemouvali ať jdu na nějakej kolotoč, ale já jsem nechtěla, nakonec mě převmluvili, tak jsem šla s Gitou na jeden kolotoč jakýsi twister to byl.
Ze spodu to vypadalo dost děsivě, ale jak jsem se tam tak točili bylo to uplně super hodně jsme pokecali a já jsem myslela, že ukopnu lampu, která byla těsně u mojí nohy když jsme kolem ní "proletěli". Hned jak jsme vysedli z toho twistru nějak se mi motali nohy, ale chtěla jsem jít ještě někam i Gita byla nadšená, tak jsme to vzali od začátku.
Šli jsem na Ruské kolo, tam nás samozřejmě nechali asi 10 minut trčet a houpat se uplně navrchu, pak jsem šli na Řetízkáč, tam jsem se tak zamotala, že jsem se ani rozmotat nemohla.
Ještě jsme neměli dost, tak jsem si řekli, že pujdem na takový jakýsi skákací kolotoč, docela to házelo a mě začínalo být blbě, ale pořád jsme neměli dost a tak jsme to všechno ukončili zase tím Twistrem...
Po dokolotočování jsme šli zpátky za taťkou, který hlídal Sama na kolotoči pro malý děcka, tam jsme ztvrdli daší hodinu... Domů jsme jeli asi tak kolem 7 hodiny.
Odtud jsem si přivezla přívěšek takový dvě srdíčka, tetování a spoustu zážitků... Byl to prostě naprosto úžesnej den!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Ohodnoť můj blog jako ve škole!

1*
1
2
3
4
5

Komentáře

1 P.H.petule P.H.petule | E-mail | Web | 19. srpna 2008 v 19:30 | Reagovat

Tak vidím,že sis pořádně užila ten Svůj svátek,že???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama